Nahoru
Dotazník Autosalón
Dotazník DenStroj
Logo

StudentCar

O projektu Studentům Dokumenty Lidé Foto / Video Média Kontakty

Dotazník Autosalón Autosalón

Při účasti na Autosalónu 2007 v Brně mohli návštěvníci naší prezentace vyplnit stručný dotazník, vypovídající o jejich zájmu o vysokoškolské studium a účasti na projektech souvisejících se stavbou automobilu. Některé výsledky této ankety zde uvádíme ve formě koláčových grafů.

Jak je vidět z grafu tak 71% účastníků ankety má zájem o vysokoškolské studium na technické vysoké škole nebo již na některé  vysoké škole studuje.

Z grafu vyplývá, že převážná většina (81%) účastníků ankety by se ráda na podobném projektu přímo podílela, a tedy že tento projekt má vysoký popularizační potenciál.

Při porovnání grafu se zájmem o studium s grafem ovlivnění touto prezentací lze učinit závěr, že tato prezentace motivuje ke studiu technických oborů  i studenty kteří již nějakou VŠ studují.

Z grafu zájmu účastníků ankety o automobilovou techniku vyplývá typický profil účastníka Autosalónu a prezentace firmy Kaipan, tedy jedná se převážně o automobilové fandy.

V průzkumu bylo 14% žen, z nichž 60% chce studovat technickou vysokou školu nebo již VŠ studují.

Na posledním koláčovém grafu je patrné, že i mezi ženami je veliký zájem o  tento projekt a na podobném projektu by se rády aktivně účastnily. Z vysokých procent zájmu o takovéto projekty vyplývá, že by bylo vhodné v těchto aktivitách dále pokračovat s podporou univerzit, průmyslových partnerů a ministerstev.


webmaster - 15.12.2010
TOPlist