2010
FireLine
Design studie
MSV 2008
Návštěva Kaipanu
Montáže
Den strojařů
Střední školy
Testovací jízdy
Koncerty
Autosalón 2007
Tuning Kopřivnice
FONDEX 2008
Závody 2008/5
Měření

StudentCar

O projektu Studentům Dokumenty Lidé Foto / Video Média Kontakty

Autosalón 2007

Letošní AUTOSALON Brno 2007, který proběhl ve dnech 9-14.6. Vzhledem k faktu, že Česká a Slovenská republika se staly velmocemi automobilového průmyslu, se brněnský Autosalon zařadil do velké čtyřky (Paříž, Ženeva, Frankfurt, Brno) nejvýznamnějších autosalonů v Evropě, což potvrdil i vysoký počet 66-ti automobilových novinek. V rámci výstav osobních vozů pořádaných v letošním roce na celém světě patří Autosalonu Brno 2007 sedmá příčka. AUTOSALON Brno (jediný středoevropský veletrh zařazený do kalendáře Mezinárodní organizace výrobců automobilů O.I.C.A.) si letos prohlédlo 140 tisíc návštěvníků, akreditovalo se 908 zástupců médií z devíti zemí. Stovka zahraničních novinářů přijela z Itálie, Maďarska, Německa, Polska, Rakouska, Slovenska, Švýcarska a Velké Británie. Co se týče vystavovaných značek měl Autosalon Brno hvězdné obsazení. Na český trh zde vstoupila značka Lancia, poprvé v Brně vystavovaly značky Bentley, Lamborghini, Spyker a Wiesmann a po přestávce se vrátily značky Ferrari, Maserati, Subaru. Alfa Romeo představila v české premiéře elegantní sportovní dvoumístný roadster Spider, Audi dynamické, dvoudveřové elegantní kupé A5 včetně jeho sportovní verze S5 a v expozici BMW se objevila nová generace BMW X5. Kromě výše jmenovaných značek byli zastoupeni i další renomovaní výrobci: CADILLAC, CITROËN, CORVETTE, Fiat, FORD, HONDA, HUMMER, HYUNDAI, CHEVROLET, JAGUAR, Kaipan, KIA, LAND ROVER, MERCEDES BENZ, MINI, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, SEAT, Subaru, SUZUKI, ŠKODA, VOLVO, VW, v neposlední řadě StudentCar a mnoho dalších.

V rámci prezentace na Autosalónu byla mezi návštěvníky provedena anketa, s jeímiž někerými výsledky se můžete seznaámit zde.

Prezentace projektu StudentCar na mezinárodním AUTOSALONU v Brně 2007 byla umožněna díky nabídce pana Michala Hradského, majitele filmy Kaipan s.r.o., který nám bezplatně v rámci dlouhodobé spolupráce poskytl výstavní plochy na stánku firmy Kaipan, s cílem pomoct medializovat výstupy projektu StudentCar mezi širokou veřejností. Tímto bychom mu chtěli, za jeho pomoc s propagací projektu, poděkovat. 

 


webmaster - 15.12.2010
TOPlist